Lapsel tuli mänguhoos pepust lima 18.11.19 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere,mure selline-pojal tuli mänguhoos(hüpates) pepust väike kogus lima taolist ollust,kaka lõhnaga ja läbipaistev(võis tulla koos puuksuga)
Eelnevalt sellist olukorda meil olnud ei ole
Kõht käib ilusti läbi kas igapäevaselt või ülepäeva ja kaka on korras,väljutamisel probleeme pole
Laps ise on rõõmus,sööb,joob ilusti samuti on uni tavapärane,ei kaeba millegi üle
Kas peaksin muretsema,et lahti on midagi tõsisemat või tasub olukorda jälgida?
Mis võib sellist asja põhjustada?
Aitäh!

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Ühekordse limaerituse pärast ei pea muretsema, sest laps on terve, rõõmus ja seedimine korras ning ei kaeba millegi üle.

Lugupidamisega,
Tiia Voor