Laps kurdab valu või ebamugavustunnet 03.03.15 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Minu 2a tüdruk kurdab vahepeal, et tal tussu valutab. Ma ise ei saa aru, et tal see punetaks või tunduks põletikuline. Milles võib asi olla. Mõni päev teda kohutavalt häirib see, aga tavaliselt pärast veega pesu on parem. Pissides ta ka valu või kipitust ei kurda.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Kahjuks ei oska nii vähese info põhjal mingit arvamust avaldada. Kui valu ikka kestab pöörduge perearsti poole, võib-olla on vaja teha pissiproov.

Lugupidamisega,
Tiia Voor