Laik rinnal. 29.09.13 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Lapsel tekkis rinnale kare laik, mis on kergelt punane. Näha on, et see teda ennast kuidagi ei sega - ta ei süga seda ega katsu üldse. Laik on selline kare. On olnud nahal mõne nädala.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Kahjuks ei oska ainult pildi järgi diagnoosi panna, selleks peaks ikkagi seda laiku nägema nö naturaalselt nahal ilma fotoobjektiivi vahenduseta. Esmalt pöörduge perearsti juurde. Vajadusel suunatekse edasi nahaarsti vastuvõtule. Nahaarsti juurde pääseb ka ilma perearsti saatekirjata.

Lugupidamisega,
Tiia Voor