Laps ei kuula sõna 16.12.10 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Olen lapsega mures, ei kuula sõna. Ka lasteaias kasvatajate sõna. Kuulab ainult meeste sõna. s.o issi, vanaisa ja ükskord käratas ka talle sõbranna mees ja kuulas. Õhtul magama ei jää. Teeb väiksele õele liiga, paha lapse toolil ei istu. On saanud vitsa, rihma, tutistada, aga ei midagi. Kui ütlen midagi, siis jään endale kindlaks, aga tema jääb ka, et ei kuula minu sõna

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Mina ei ole lastepsühhiaater, olen lastearst ja käitumisprobleemid ei kuulu minu valdkonda. Pöörduge lastepsühholoogi poole.

Lugupidamisega,
Tiia Voor