Lapse vaktsineerimine 11.05.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Kuhu soovitate pöörduda lapse vaktsineerimit puudutavate küsimustega? Mul on mitmeid muesid seoses vaktsiinidega. Elan Tallinnas.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Pöörduge palun Lääne Tallinna Keskhaigla nakkuskeskusse (endine Merimetsa nakkushaigla). Nakkushaiguste ambulatoorne osakond tel. 6 598 583 ja ambulatoorse vastuvõtu registratuur tel. 6 598 594

Edu,
Heli Grünberg