öine ärkamine 18.04.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
laps on 11, 5 kuune. Mure selles, et ärkab öösiti 4-5 korda, istudes ning nuttes. Panen talle vaikselt luti suhu, pikali ja jääb uuesti tudule. kuid mõnel ööl on nutt lohutamatu ja pisaratega, ei aita miski. uuesti saab magama paari tunni pärast. Milles võib asi olla? Kaal jm on korras. Sööb õhtul putru, miski nagu pole muutunud. arst ütleb, et hambad (kasvavad igeme sees). Kas peaksin pöörduma neuroloogi poole?
Tänan,
Kati

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Probleem kestab, laps vajab lasteneuroloogi konsultatsiooni, kes aitab rahutu une põhjuse selgitada. Ei ole välistatud, et valutab näiteks pea.

Parimate soovidega
Heli Grünberg