Alergia 02.02.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Minul on laps kes on alergiline kassi ja koera vastu. Kuna meie peres on kogu aeg olnud loomas tahaksin küsida kas on olemas mõni loom keda meie saaks kodus kasvatada? Ma loodan et te oskate vastata või juhendada kust ma selle kohas infot saan?

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Allergilise lapse koju sobivad näiteks kilpkonn ja kalad. Ainult, et kaladele toitu ei tohiks allergiline laps ise anda. Lapsel võib olla allergia kalatoidule. Nii et võimalusi on vähe, aga mõned siiski.
Edu!
Heli Grünberg