lapse nutt une ajal 12.01.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Mure selline, et kui laps (10 kuune) magama läheb, hakkab u. tunni möödudes unes nutma. Isegi ei ärka üles. Saab siis tissi ja magab edasi. Iga kord tissi ei taha ka. Niimoodi 5-6 korda öö jooksul. Tal hakkas u. 2 nädalat tagasi nohu, mis nüüd on enam-vähem taandunud. Unes nutmise probleem algas u. nädal tagasi. Käisime perearstil ja ka nina-kõrva-kurgu arstil. Nad ei osanud kuidagi aidata. Päeval magades mingit sellist probleemi ei ole. Ei oska midagi arvata, mis võiks selle äkilise nutu põhjuseks olla. Ehk oskate nõu anda. Või kelle juurde peaks pöörduma.
Tänan!

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,

Peaksite pöörduma lasteneuroloogi vastuvõtule. Lõuna Eestis on võimalus pöördudaka rahutu imiku keskusse, kus konsulteerivad last nii neuroloog, vajadusel ka lastearst.
Registratuur 7 319 508
Parimate soovidega Heli Grünberg