tundmatu probleem 07.12.03 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere olen 13 aastane poiss ja mul on parema rinnalihase sees üks selline pähkli
suurune tükk. Kõva nagu luu, aga liigub eraldi. Kuhu ma peaksin pöörduma?

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Kõigepealt peaks pöörduma perearstile ja perearst saadab uuringutele, kui tükk rinnalihases püsib. Näiteks saab informatsiooni esialgu ultraheli uuringu abil.
Paranemist soovides Heli Grünberg