1,4a. poisi pidev oksendamine 24.11.03 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

lapsel oli köha,arst kirjutas amoxicillini.Köha läks ära,aga hakkas oksendama(ei usu ,et rohust sest ravi oli läbi)ja veri korras.Ta sööb ka rinda lisaks muule toidule.Peale oksendamist on ta kohe valmis uuesti tissi kallale asuma!Esmalt mõtlesin,et äkki rögast ,et ta ei oska välja köhida aga ei.Ta on öösel tihti üleval,nagu oleks kaasid ja nõuab ka tissi,siis jääb uuesti magama!Palun aidake,oleme mures,oma arstid ei aita!

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Last on vaja konsulteerida lastearstiga. Tartu lastekliinikus alustas tööd rahutute laste nõustamiskeskus. Seal on ka laste mao-sooletrakti hädade arst- gastroenteroloog. Kui elate Lõuna-Eestis, saate pöörduda keskusse. registreerimine tel. 319 508. Keskus töötab kolmapäeviti. On vaja ka perearsti saatekirja.
Lugupidamisega Heli Grünberg