käed külmad 23.11.03 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere, dr. Grünberg!
Mure selles, et lapse (6,5 kuune) käed on pidevalt jääkülmad, kuigi ise on normaalselt riides ja toaski on soe. Milles asi? Annan ka korralikult d vit.
Tänan, kui saate vastata,
Kati

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Last nägemata, läbivaatamata, on raske arvata, mis konkreetselt võiks Teie lapse külmade käte põhjus olla. Tahaksin küsida lisaks veel mitmeid detaile.
Helistage palun teisipäeval, 2. detsembril, tel. 7 319 678 kell 11.00-11.30
Lugupidamisega Heli Grünberg