Peanahk. 23.05.01 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Minu kolme aastasel tütrel on pealael imelik pruun ketendus .ma olen püüdnud seda ära kraapida aga ta ei lase seda teha.Titena tal gneissi pole olnud.Tal on praegu üsna viletsad juuksed,kardan et see pruun ketendus võib tema juuksed eluks ajaks ära rikkuda.

Küsiksin,millest selline asi võib tekkinud olla ja kuidas sellest lahti saada?

Ette tänades murelik ema.

Arst vastas:

dr Merle Paluste

Pediaater

Tallinna Lastehaigla, Telliskivi Perearstikeskus

Lugupeetud lapsevanem!

Ainult kirjelduse järgi on nahahaigusi peaaegu võimatu täpselt diagnoosida,seetõttu peate pöörduma nahaarsti vastuvõtule. Tallinnas toimuvad lastedermatoloogi vastuvõtud Kesklinna Lastepolikliinikus.