7 kuuse beebi vereanalüüsi tulemused 25.11.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere!

Mure selles, et 7 kuuse beebi vereanalüüsid on juba mitu kuud väga kehvad olnud eriti teeb muret MCV, MCH ja PLT.
Mis need tähendavad miks tal ühed kõrged ja teised madalad. Olen uurinud nii Lastearstilt kui ka Perearstilt aga nemad ütlevad et need täitsa normaalsed aga ema süda valutab ja ma sooviks teada kas on midagi hullu mis vajaks sekkumist koheselt!?

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Te pole juurde lisanud uuringut ennast, seega ma ei saa kahjuks sellele küsimusele vastata.
Kaldun siiski arvama, et kui last näinud arstid peavad tulemusi ootuspärasteks, siis ilmselt nii on. Referentspiiride lähedal olevad tulemused ei ole tegelikult patoloogia, kõik inimesed on individuaalsed, kaasa arvatud väikelapsed.

Lugupidamisega
Marge Kütt