Tere andsin lapse vere proovi ära aga kuna nädalavahetus ja arst ei tegutse tahaks teada kas mingi näitaja väga kehvasti 01.04.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Kas vere näitajad väga korrast ära millele peaksin hetkel rõhku pöörama

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Kahjuks ei ole te lisanud laboriuuringute tulemusi, seega on keerukas teie murest õigesti aru saada ja kommenteerida.

Lugupidamisega
Marge Kütt