Role vere analüüs. 06.03.05 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Kui tõene võib olle uue dieedisüsteemi Role puhul tehtav vere analüüs.Sellega selgitatakse välja,millised toitained organismis ei seedu ja tekitavad toidu talumatust.Sellega tegelebdr,Levin.Nimelt vaevab mind pidev kõhu paistetus,loodan sealt abi saada.Siiski uurin tausta.
Merike

Arst vastas:

dr Jüri Laasik

Laborimeditsiini arst

HTI Labor, Tallinn

Tere,
Kahjuks ei ole dr. Levini kasutatava dieediga kursis, ega oska seetõttu küsimusele vastata.
Lugupidamisega
Jüri Laasik