ummistav bronhiit? 21.01.04 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Minu ema on 68 aastane.Ta on alati olnud terve, aga sellel sügisel (okt.) algas tal köha, mis enam ei lähe mööda. Ta on tarvitanud igasuguseid ravimeid arsti ettekirjutusel, on käinud röntkenis ja andnud vereproove.Midagi nagu pole leitud.Köha on täiesti kinnine. Nüüd on tal juba pidev nõrkus 35-35,4 ja nagu natuke mataks hinge.Mida teha?Ta on täiesti kurnatud.
Asi on selles, et ta elab Hiiumaal, kus ei ole tänapäeval enam mingit arstiabi.Mõtlesime, et toome ta Tallinnasse. Kas Teie oskate mõnda head arsti soovitada siin?
Ette tänades
Ülle.

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Eraldi soovitada kedagi ei oska, kõik Tallinna kolleegid on hea ettevalmistusega ja tunnevad oma eriala. Nii pikalt kestnud kaebuste puhul on õige mõte küll eriarsti poole pöörduda.