Ovulatsioon 24.09.19 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere

Palun leidke aega vastata.
Kas oskate öelda nende andmete põhjal, et kas OV on ära olnud või tuleb ja kui tuleb, siis kas oskate öelda, umbkaudu mitme päeva pärast võiks tulla?

Endom.ühtlane 6,4mm parem ov.taastunud vasak ov.fol-ga 6x3,8cm.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
kui me saame ultraheli arstiga ühtemoodi aru ühtlase endomeetriumi tähendusest, siis pakun, et ovulatsioon on ära olnud. See on ka kõik, mida saan öelda.
Terv,
AE