Tere. Kui tõonäoline on et rasestuda kui munajuhad on läbi lõigatud. Sooviks väga veel üht last. Kahetsen et lasin läbi lõigata. Olen 36a naine. 03.10.18 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Sooviks rasedaks jääda aga munajuhad on läbi lõigatud.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
rasestumiseks on tarvis teha munajuhade läbitavuse taastamise operatsioon või kasutada kehavälist viljastamist. Rasestumise perspektiiv on hea.
Terv,
AE