Munajuhade taastamine? Kas on see võimalik? 14.10.19 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere, minu mure see et tegin suure vea kui lasin munajuhade läbi 2018 august kui kaksikud ära sündisid. Ja nüüd kui mu abikaasa soovib väga veel üht last saada siis minu küsimus kas on see võimalik ja kas on võimalik munajuhade taastamine tahaks väga ise rasedaks jääda.. Tänan

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
Teatud juhtudel on munajuhade taastamine võimalik. Pöörduge selle küsimusega oma naistearsti vastuvõtule.
Terv,
AE