Kas IVF edukus sõltub aastaajast? 14.11.15 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

st protseduuri läbiviimise kuust (külmetushaigused, viirused jms)? Kas eesti kohta on statistikat? aga nö tavaliste raseduste kohta

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
sõltuvust aastaajast, kuu faasist vms pole leitud. Samuti ei saa väita, et teatud kuudel on loomulik rasestumine rohkem või vähem tõenäoline.
Lgp,
AE