esimene ivf katse 07.10.08 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

tere, olen 33. esimene ivf katse on minu sees, aga mul hakkas veritsus, ilmselt pole mõtet paari päeva pärast rasedustesti tegema hakata. kas helistan kohe oma arstile, et kukkus ära või..

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

test tuleks igal juhul teha, kokkulepitud ajal või hiljem, veritsus ei välista rasedust. teine võimalus on anda kohe vereproov.

Aivar Ehrenberg