Uuringud enne teist IVF-i 06.12.10 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tervist.
Mul on selline küsimus, kui esimene katse ebaõnnestus, kas siis enne uut katset peab tegema mingid lisauuringud? Kui jah, siis millised? Nüüd tuleb ju pikk vahe -8 kuud
Tänan Teid vastuse eest!

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Sellele küsimusele ei saa üldsõnaliselt vastata. Mingit trafaretset uurigute plaani või järjekorda pole olemas. Peate selles küsimuses oma arstiga nõu pidama.
AE