Tsüstilise akne armid 06.07.16 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
10 aastat tagasi elasin läbi raskemat sorti akne vormi ja sellest jäid põsepiirkonda väga sügavad armid. Varasemalt polnud väga võimalik raviga tegeleda, aga tahaks nüüd päästa niipalju kui võimalik. Milline oleks kõige efektiivsem ravi selliste armide puhul? Tean, et see on aeganõudev protsess.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Üldtunnustatud on laserlihvimis-protseduurid, milleks soovitaksin konsulteerida näit. Tallinnas asuvas Vitaklinicas või Tartu Ülikooli Nahakliinikus. Kirjanduse järgi on saadud ka positiivseid tulemusi rasvasüstide ja tüvirakkude siirdamisega, kuid ma ei tea, kas Eestis selliseid kogemusi kellegi on. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree