Rinna korrigeerimine 16.05.08 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Käisin 2007 aasta veebruaris ühes Tallinna kliinikus rindu suurendamas. Mõne kuu pärast, kui proteesid olid juba enam-vähem alla vajunud, avastasin, et vasak rind (mis oli enne op-i pisut väiksem kui parempoolne) on palju madalamal kui teine. Lootsin, et ajapikku erinevus kaob, kuid paraku nii see ei läinud. Siiani on vasak rind allpool ja pisut erineva kujuga. Käsi üles tõstes käib rinna alumisest osast terav valu läbi. Leidsin internetist, et sellise nähtuse kohta on inglise keeles väljend - Bottoming Out. Kas seda viga annab parandada ja mis oleks Teie juures sellise operatsiooni umbkaudne maksumus?

Ette tänades,
Neiu 22

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere neiu 22 ! Ilma Teid nägemata ei saa küll kindlalt väita. kas see ikka on "proteesi vajumine allapoole rinnaalust volti" e. "bottoming out". Operatsiooni võimalikkuse ja selliste operatsiooni maksumuse saan öelda ikka vaid pärast brobleemi nägemist. Kindlasti tasuks uurida probleemi lahendusvõimalusi ka "oma kirurgi" käest, see ju loogilisem ja ka rahakulu väiksem. Minu konsultatsiooniks saate soovi korral broneerida aega tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree