Näo- ja kaela pinguldamine 14.04.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 42 a. naine ja olen mures oma lõtvunud näo- ja kaelanahaga, mis on silmatorkavalt häiriv. Palju maksab selline operatsioon ja kaua võtab selle taastumine aega.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ilma inimest nägemata ei saa anda soovitusi operatsioonide sobivuse ja tulemuslikkuse osas. Teoreetiliselt vastates maksab näo-kaela pingutusoperatsioon meie kliinikus 49800 krooni. Taastumiseks soovitan selle operatsiooni järgselt varuda 3 - 4 nädalat vähemalt. Täpsemalt saab anda soovitusi vaid isikliku konsultatsiooni käigus. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree