kaela üleminek lõuaks 17.10.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 25 aastane nägus ja terve neiu, kuid aastate jooksul on mind üha enam häirima hakanud üks ebaproportsionaalsus mu näo ja kaela piirkonnas. Nimelt on kaela ja lõuaotsa vaheline osa(üleminek lõuaks) suhteliselt lühike. Lõug oleks nagu proportsioonis, kuid üleminek kaelaks jääb väikseks.Nagu oleks tegu topeltlõuaga ainult, et üleliigne rasvkude puuudb.Olen mõelnud konsuldatsioonile ning ka korrigerimisprotseduurile. Sellest ka küsimus, et kui kulukaks kujuneks konsuldatsioon ja kui suur võiks sellise protseduuri maksumus olla?
Ettetänades!
Neiu.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud nägus 25 aastane neiu! Tere! Kahjuks ei ole Teie ebamäärase kirjelduse põhjal võimalik öelda, millisest plastikaoperatsioonist võiks abi olla. Soovitan ikka leida aega plastikakirurgi juurde konsultatsioonile minekuks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree