tuulerõugetest jäänud arm 20.09.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Põdesin 6-aastaselt tuulerõugeid, jätkuva kratsimise tulemusena jäi laubale u. poole sentimeetrise läbimõõduga "auk". Olen praegu 23-aastane. Kas seda armi on võimalik kirurgiliselt vähem silmatorkavaks muuta? Tegemist ei ole ju sellise haavaga, mida oleks õmmeldud... On sellel üldse mõtet - võibolla ei saa situatsiooni ka plastilise kirurgia abil märgatavalt parandada? Sellisel juhul on ju suurte summade kulutamine mõttetu...

Aitäh juba ette,

Caroliina

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Carolina! Nii nagu sageli, pean vastama, et tõese vastuse saamiseks on vaja ikkagi plastikakirurgile seda probleemi näidata, sest kirjelduse järgi ei saa Teie probleemile küll vastata. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree