Nina kuju muutmine 04.10.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on ninaluu natuke kõver, mis paistab välja kui naerda ja nahk pinguldub. Nina luu kõverdub nina otsast natuke vasakule. Kuidas oleks võimalik seda opereerida? Kas on võimalik ühe operstsiooniga eemaldda selline defekt ja samal ajal siluda ka kühmu ninaluul?

Tänan!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Teie kirjelduse järgi võib tõesti vaid oletada, et nina kõveruse põhjuseks võiks olla nina luude ja ka nina vaheseina deformatsioonid.Loomulikult on võimalik ninakuju häirivaid probleeme lahendada vajadusel ühe operatsiooni käigus. Operatsiooni tehnilist käiku peaksite kuulma küll Teie poolt valitud kirurgi käest.