puusaliigese kulumine kuna üks puus teisest eespool 06.02.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Puusaliigese kulumine, kas on võimalik harjutustega puus sünkrooni teise puusaga saada ja peatada puusaliigese kulumine.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

See sõltub kulumise astmest ja puusaliigese funktsioonist, kui palju on liigesliikuvus piiratud ja milline on lihaste olukord. Raske on nii lubada, kas füsioteraapiaga puusa paremaks saab ja operatsiooni edasi lükata.

Priit Ailt