Põlv ja MRT uuring 21.10.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Põlve muredega suunas ortopeed Mrt uuringule ühe mähisega 8 ja enam tööd keskmise tugevusega MRT.
Minu küsimus on, et mis on selle vahe kas uuring on ühe või kahe mähisega? Kas selle ühe mähisega uuring näitab ära ka meniski seisukorra või näitab ainult pehmeid kudesid ja kõhreid?
Ehk oskate palun vastata minu küsimustele.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

MRT näitab ka meniski seisukorda. Täpsemalt oskab MRT uuringust ülevaate anda ortopeed.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut