venitus 05.04.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Läksin jooksma ja venitasin midagi pölvest ära. Nüüd on valutab põlveõndlast

ning käia on valus. Määrin spordikreemiga aga paremaks ei lähe ja nii juba rohkem kui nädal. Häda on ka selles, et arsti juurde ei ole aega minna.

Nüüd otsin abi Teie käest.

Ette tänades, Toivo.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere Toivo!

Arvatavasti olete vigastanud tagakülje reielihaste kõõluseid,mis tekib tavaliselt libedal või liivasel pinnasel joostes,kus jalg annab vähe tagasi .Soovitan jooksmisest mõneks(2näd)loobuda.Võtta ibuprofeeni 1näd.,määrida põletikuvastase salviga(Voltaren,)

Tervenemist soovides,dr.Kaidu Meitern