valu kanna kõõluses 02.08.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Valu tekib vasaku jalalaba kõõluselihase pingutamisel enda poole
võimlemisharjutuse tegemisel. Käimine ei ole valulik. Missuguseid
põletikuvastaseid tablette Te soovitate raviks?
Tänan

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Soovitan valu leevendamiseks teha igapäevaselt trepiastme äärel (või kõrgendatud pinnal) varvastele tõuse 10-12x, 2-3 seeriat. Oluline on, et kannad on üle ja alla laskudes tekib venitus kõõluse piirkonda. Valu- ja põletikuvastaste ravimite osas konsulteerige palun oma perearstiga.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut