Puus naksub ja jooksu ajal tugev närvivalu 09.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere

Umbes nädal aega ei ole enam jooksutrenni teha saanud, sest jooksu hetkel käib puusapiirkonnast läbi tugev närvivalu. Kõik algas esmaspäeval kui käis puusast nõks, sprindi ajal. Peale seda enam joosta ei saa. Olen määrinud küll spordikreemiga kuid tulemust see ei andnud. Palun aidake mida teha?

Ette tänades.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Tuleks pöörduda ortopeedi poole.See on spetsiifilne jooksjate ülekoormustrauma.

DR.K.Meitern