harjutused. 10.06.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Ma olen 15.aastane tüdruk ja veidike mures natuke o-jalgsusele kalduvate jalgade pärast.Milliseid sportlikke harjutusi teha ja mida üldse ette võtta?Ōlen kuulnud,et paljusid on harjutused aidanud..Kui kiiresti tulemused tulevad?Palun vastake,sest ma tahaks väga teada.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!
Eks tuleb reie ja sääreluudele lihased peale "kasvatada",st.teha nendele lihasgruppidele spetsharjutusi jõusaalis.
Treeningulusti,dr.kaidu Meitern