õlavarreluu trauma 07.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! olen 30.a naine ja mul oli 31.05.03. õlavarreluu killunenud murd. nüüdseks on tehtud kaks op-i, plaadid eemaldatud, lahti murtud liiteid ja ravivõimlemine jätkub. aga õlaliiges on piiratud liikuvusega. kas on mingi võimalus asja veel paremaks saada,ka välismaal. proteesi veel ei tahaks.
lootja

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

See trauma paranemine võtab pikka aega,teie kõige tähtsam ravi praegu on :ravivõimlemine hea spetsialisti juures.

Paranemist,soovides dr.Kaidu meitern