valus käsi 09.07.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 58 aastane naine, viimasel ajal on mureks küünarnuki ja õla vaheline õlavarreluu. See küll ei valuta, kuid midagi tõstes, kätt liigutades on valus. Tehtud on kaelapiirkonna röntgen, kus midagi ei avastatud ja röntgen nimetatud luust, kus öeldi, et luu on hõrenenud. Kas luu hõrenemine võib anda selliseid valusid, mis uuringud oleksid veel vajalikud, millise spetsialisti juures.

Tervitades

Siina

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

suure tõenäosusega on Teie probleem õla liigeskapslis,mille puhul kiirgub valu õlavarde.Peaksite pöörduma ortopeedi poole.
Paranemist soovides,dr.kaidu meitern