Valu jalalaba eesosas 16.11.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Jalalabaga mingit traumat ei ole olnud. Valu annab tunda pikemate jooksudistantside lõpus, vahel ka käimisel. Nii on see olnud juba mitu
aastat. Käega katsudes ühte varvastele järgnevat liigest on tunda naksumist ja
oleks nagu hell. Kohalik arst arvas, et tegemist võib olla mingi põletikuga.
Lampjalga mul ei ole.
Kas võib olla, et kannan väikseid jalanõusid(varbad on liiga tihedalt kokku
surutud) Miks ainult üks jalg.
Tänan.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kui vana?(vanematel artrootilised muutused-näitab Rö pilt)Tähtis õiged jalatsid.

Dr.K.Meitern