ortopeedilised tallad 10.03.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Kui poisile on määratud laste ortopeedi poolt kanda ortopeedilisi taldu ja ta on nüüd saanud 20 aastaseks, kas siis peaks ühel hetkel hakkama proovima, mis tunne on ilma nendeta käia või on targem alatiseks taldu kandma jäädagi? Küsimus on põhiliselt selles, et niisama saab käia küll, lihtsalt taldadest on harjumus tekkinud ja et kas on mõtet seda ümber kujundama hakata?

Ette tänades

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Vajalik hinnata jalgade hetkeseisu objektiivselt.Vastuv.reg. tel.318199,366088.