Opereeritud menisk 07.05.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 36. a. vanune naine. 19.10.00.a. oli mul meniski operatsioon.

Meniski tagumise osa risti rebend ja vigastatud osa eemaldati.

Kas on nüüd normaalne et aeg ajalt jalg valutab ja on ka natuke paistes.

Enne opi öösiti jalg valu ei teinud, nüüd aga pean tihti öösiti põlve alla padja

panema, niimoodi on vaevused väiksemad. Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

dr Andres Kukner

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Operatsiooni eesmärk on ikka patsienti vaevustest vabastada. Kui see ei ole mingil põhjusel päriselt õnnestunud, siis tuleks pöörduda opereerinud arsti poole. Tema peaks kõige paremini oskama Teid aidata.