Valu põlveõndlas/säärelihases 07.10.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,
valu tekib näiteks kükitades, üleüldse jalga kõverdades, peale füüsilist koormust on jalg kange, sirgu on raske ning valulik ajada. Valu algab nagu kusagilt põlveõndlast ja ulatub säärelihase ülemise osani. Milles võib probleem olla?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kahjuks ei tea,kas teil oli ka trauma ja kui vana Te olete.Teil võib olla menisk katki

Paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern.