Neuroloogia 416 teemat   583 postitust foorumis

Lisa vastus

valu vasakus jalas

Autor: PÄRJA LUSMÄGI 31.03.20 21:33

TERE! MUL OLI SELJAVALU,SUHT PIKKA aega ,on varem ka olnud,kuid nüüd jälle uuesti.Sel aastal algas uuesti .Määrisin DICLAC geeliga,Ortofen kreemiga ja muude valuvaigistavate vahenditega ,aga mitte kõigiga korraga .vaid ühekaupa.
Veidi aega tagasi ,peale naistepäeva hakkas valu ka jalgadesse kiirgama ,kui olin köögis püstijalu toimetanud .Poes käimine muutus raskeks,sest tundsin,kuidas järjekorras seistes jalad valusaks muutusid ---kintsude tagumine pool ja muidugi ka alaselg .
PIPRAPLAASTER on ka ära proovitud ---ei mingit tulemust.Ei olnud abi ka selja määrimisest .Nüüd tõi naabrinaine OLfen plaastreid ,aga näib,et ka nendest pole abi.Vahel on nii jube valus ,kui valuhoog läbi käib ja üldse on jube valus .Sellist valu ei soovi kellelegi.
PEREarstiga on räägitud,tema kirjutas Diclomelani,pean 1x päevas seda võtma ,Paratsetamooli 3 xpäevas --seni pole aidanud .........ei tea enam mida teha ! Närviarstile ei saa niipea --mitte enne maikuud ,kõik vastuvõtud olevat tühistatud .Selline keeruline olukord praeguses olukorras.Mida teha`?Kiirabi käis ka ja ütles,et kui inimene on võimeline tabletti võtma,siis nemad süsti ei tee.Sedasi siis --(

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada