Refluks 22.08.22 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere ,kas borrelioos võib süvendada refluksi.Mao tagasivoolu ei ole kuid oli tükitunne mille omeprasool võttis ära,ja vahel kõrvetav rinnak ja kurk .
Kurgus kogu aeg imelik raske tunne vahel ka kõrisõlme torge ,kiirgab vahel ka kõrva valuasisting.vahel oli tükitunne poomistunne ,et ei saanud sööki neelata,.Refluks pidi süvendama ka ärevushäiret ja kiirgab valu kõrva ?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Küsimus on tulnud valel aadressil. Reflukshaiguse probleemidega tegeleb gastroenteroloog (mao-soolearst). Kui tükitunne väga piinab, võite igaks juhuks perearsti juures ka kilpnääret kontrollida.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.