TSH ja ftr näidud ning ravim 06.02.22 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere
Viimati oli mul TSH näit <0.01 ning ft4 21, hetkel on mulle määratud thyrozol 10mg päevas. Kas nende näitajatega on andud rohi ning doos õige?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahjuks nii lihtsalt need asjad ei käi. Kahe suvalise näidu alusel ilma Teid nägemata ja Teie haigusloo üksikasju teadmata ei saa Teile määratud ravi hinnata. Suure tõenäosusega on ravi õige. Kui soovite nn. teist arvamust, tuleb minna teise endokrinoloogi vastuvõtule.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.