Toitumine kilpnäärme alatalitluse korral 27.06.13 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mul on kilpnäärme alatalitlus ja L-Tyroxini annus on 100. Kas kilpnäärme alatalitluse korral on toiduaineid, mida peaksin kindlasti vältima? (Nt. linaseemned, maapähklid, lehtkapsas, kaalikas, virsikud, kohv, rapsiõli jne.)

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Selliseid toiduaineid ei ole. Võite kinni pidada oma tavalistest toitumisharjumustes.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.