Tükitunne kurgus 17.02.13 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere ühel hommikul mõned nädalad tagasi oli nagu tunne, et nagu keele all oleks kõri paistes või nii. Algul arvsin, et vb külmetus, et laheb mööda. Enne ei ole sellist asja nagu olnud ja tunne oli uus. Nüüd on tekkinud ka tükkitunne kurku paremale poole ja parempoolne mandel on nagu paistes kui peeglist vaadata. Neelata valus pole, söön ja joon, ei ole probleemi. Muid sümptomeid nagu ei ole, just see, et lõua alt ehk keele alt on nagu paistes ja nüüd on tükkitunne juurde tekkinud. Unehäireid ei ole. Hommikuti on nagu parem tunne ja läheb nagu meelest äragi, et midagi on, aga siis tuleb tagasi ja õhtuks juba selline tunne, et keegi hoiab sult kõrist kinni ja pressib seda kokku. Olen 30aastane mees, suitsetan ja olen suhteliselt suur õllejooja.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Soovitan oma vaevustega pöörduda perearsti vastuvõtule. Midagi endokriinhaigusele viitavat ma Teie kirjast küll ei leia.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.