Endokrinoloogi visiit 12.09.10 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen diabeetik ning pole rahul oma praeguse endokrinoloogiga. Ja olen kulnud Teist dr. Ambos. Kuid tahaksin teada, millised näevad välja Teie vastuvõtud diabeetikutele (Karelli arstikeskuses)?
Vastust ootama jäädes.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Minu põhitöökoht on SA PERH Mustamäe korpus, kus võtan vastu kolmel päeval nädalas (E,K,R). AS Karellis on vastuvõtt teisipäeviti 15.20-17.00. Mustamäe haiglas on samuti võimalik nn. tasuline vastuvõtt igal kolmapäeval 11.00-12.00.
Kuna olete diabeetik, oletan, et haiguskindlustus toimib. Sel juhul oleks parem tulla Mustamäe haiglasse tavalisele vastuvõtule. 1. tüüpi diabeetikute jaoks on meil eraldi krooniliste haigete järjekord, mis ei ole pikem kui 1 kuu. Seal on ka diabeedikabinet abivalmis õdedega, kes aitavad kõigis praktilistes küsimustes (glükomeetrid, süstevahendid, jalaprobleemid jne.) Teatage oma nimi ja isikukood e-mailiga aadressil anu.ambos@regionaalhaigla.ee ja paneme Teid vastuvõtule kirja.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.