Endokrinoloogile pöördumine Tartus 07.02.10 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere, kui ma tahaksin proovide tegemiseks pöörduda Tartus endokrinoloogi juurde, siis mida ma peaksin selleks tegema?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Protseduur on sama nagu Tallinnaski. Võtke perearstilt saatekiri ja registreerige ennast endokrinoloogi vastuvõtule TÜK Konsultatiivses Polikliinikus Puusepa 1A.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.