Glükomeetri testribad 20.02.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Oman glükomeetrit One Touch II - korralik ja täpne abivahend, uus ka ja pealegi PC arvutiga lihtsalt ühendatav. Kahjuks ei ole ammu leidnud sobivaid testribasid - kas mõni apteek/ettevõte pakub neid veel soodushinnaga?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahjuks selle glükomeetri testribasid Eestis apteekidest saada ei ole. Tuleb glükomeeter välja vahetada. Pöörduge selles küsimuses oma endokrinoloogi poole. Vahetus on Teile tasuta.
Lugupidamisega,
dr. Anu Ambos.