KURGU PROBLEEM 21.05.20 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Vaadeldes kurku ,avastasin kurgumandli all-kõrval imeliku sõrmeotsa suuruse valkja muna.Kurgus nagu tüki tunne, ajab neelama, ka köha on pikemat aega. Olen suitsetaja pikemat aega juba.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Küsimus on kahjuks tulnud valel aadressil. Sellele peaks vastama nina-kurgu-kõrvaarst. Kilpnääre kurgumandli all ei paikne, seal ei asu ka ükski teine endokriinorgan.
Soovitan siiski kõigepealt oma leidu perearstile näidata.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.