Juuste kasvu kiirendamine 17.03.19 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Soovin uurida, et kas on olemas mõnda efektiivset juuste kasvu kiirendavat või soodustavat toodet, mida kasutada pärast keemiaravi?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahjuks ei ole juustekasvu spetsialist. Soovitan küsida nahaarstilt (juuksed on naha manused) või keemiaravi arstilt, kelle keemiaraviga seotud probleemide osas suur kogemus.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.